Uzaylı Varmı ?

'Beyin Fırtınası - Fikir Alışveriş' forumunda atmey tarafından 13 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

?

Uzaylı var mı

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. atmey

atmey Üye 2. Seviye

Görüşleriniz nelerdir bu evrende tek miyiz yoksa bizden gelişmiş başka canlılar var mı
    düşünceleriniz nelerdir

2. 0SİRİS

0SİRİS Korkmam Hiçbir Kaçıktan Üye 2. Seviye 3. Seviye 4. Seviye 5. Seviye

Benim fikrim olduğundan yana.Genel bir tabirle sonsuz olarak bilinmekte evren (ya da sonu var olup genişlemekte) . Milyarlarca yıldız olduğu bilinmekte yani sonzuz evrende de olması gereken. Dünyanın oluşumu hakkında ki videoları izlediyseniz bunu diğer gezegenlerden gelen metorların çarpması sonucu ve minibakterilerin mutasyona uğraması sonucu yeni canlı çesitleri meydana geldi. Son cümleyi tekrar oku ve düşün . Bakteriler neredeyse her koşula dayanabilir.Diğer gezegenlerden gelmiş olamaz mı? Ya da yaratıcının 1 eseri ki evreni sürekli genişleyen bir formda yaratmış.Diyeceğim şudur ki Dünya nasıl oluşmuş ise diğer gezegenlerde dünyaya benzer olmasa da o ortama ayak uyduracak yaşam formları vardır.Gelişmiş veya gelişmemiş fark etmez Zaten gelişmemiş bir gezen bulsak da evrende kaç adet yaşam formu olduğunu ve onların gelişmişliğini bilemeyiz.

3. M13D

M13D Moderatör CANG Team Onaylı Satıcı

Bizde teknik olarak uzaylı sayılıyoruz.

4. 0SİRİS

:( o kadar laf puuf patladı helal olsun

5. M13D

:) Farklı bakış açısı

6. 0SİRİS

Açını değiştirelim o halde. Bizim dışımızda yaşam formu olabilir mi evrende ?

7. M13D

Okadar gökada var mutlaka vardır :)

0SİRİS bunu beğendi.
  8. atmey

atmey Üye 2. Seviye

metoraların çarpması teoride kalıyor tam bi kanun degil
    düşünürken için içine din girerse çıkmak imkansız olur
    bencede var ama bizden daha zeki oldugunu düşünmüyorum

9. 0SİRİS

bro dünya ol diyince hemen olmadı, 1 etkileşim sonucu. Teori ama neredeyse kalıplaşmış 1 teori.Dini eklemedim , evrenin genişlediği bilinmekte zaten bu da din ekleme olarak algılanamaz. Bizden illaki gelişmiş canlılar olmalı , mısırlıların çizimleri geçerli 1 örnek olmasa da gösterilebilir.Nasıl 7 8 ışık yalı uzaktaki gezegenleri keşfettilerse artık.

10. atmey

atmey Üye 2. Seviye

eski kavimlerde bir çok teori mevcut uzaylılarla etkileşim gösteren hiyeroglif var ama ne kadar dogru onu bilemeyiz

11. atmey

atmey Üye 2. Seviye

geçmişte gelip ilkel görüp ayrılmısta olabilirler yada suan bile yanımızdalar ama biz göremiyoruz
    bi örnek vardı karınca yuvasının yanına otaban yapsan karınca bunun ne oldugunu anlayamaz bu tipte olabilir

12. 0SİRİS

ya da yahudilerin ırkı. Sürüngenlerden bir tür varlıkla çifleşmesi sonucu melez 1 ırk olduğu söylenmekte 1 kitapta . Eski kavimlerin çoğu teorisi çöp oldu

13. atmey

atmey Üye 2. Seviye

reptilan ırkını mı diyorsun ananukiler yada

14. 0SİRİS

Ufak bir araştırma sonucu reptilian olarak cevap veriyorum. Genelde böyle kitapları okumam

15. Alcapone

Alcapone The Mafia Üye 2. Seviye 3. Seviye

var kardeş mesela sen

16. atmey

atmey Üye 2. Seviye

sen bu zekayla iyi yaşıyorsun helal

17. Benim düşünceme göre uzaylılar var ve Einstein'ın da ispat ettiği üzere izafiyet teoremine göre geçmiş, gelecek ve bugünün illüzyondan ibaret olduğu görüşüne katılıyorum. Buna göre de bu zamanda gördüğümüz uzaylıların gelecekteki nesillerimizden biri olduğunu düşünüyorum.

18. Alcapone

Alcapone The Mafia Üye 2. Seviye 3. Seviye

tabi kardeş ne sandın:D

Bu Sayfayı Paylaş