Uyku Size Haram Olsun İstiyorsanız Kesinlikle İzlemeniz Gereken 10 Korku Filmi

'Filmler' forumunda Excellent_Job tarafından 24 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Excellent_Job

Excellent_Job Üye 2. Seviye

İdda ediyorum bu filmleri görmediniz. Çünkü BuzzFeed'den derlediğim filmler kapasitelerine göre oldukça düşük puanlı. BuzzFeed kullanıcılarına sormuş.

1. Hush (2016)

"Baş kahramanı duyma engelli bir kadın olan seri katil korku filmi. Harika rol yapıyor bu yüzden aldığı puandan çok daha fazlasını hak ediyor."

2. Last Shift (2014)

"
    Netflix'te izledim ve inanın bana filmin %99'unu koltuğumun ucunda sıçramaya hazır izledim. Sonu da epey kan dondurucuydu. Kesinlikle öneriyorum. Bence hafife alınmış.
    "

3. Martyrs/İşkence Odası (2008)

"Bu iyi bir film. Sonu da beyninize takılıp kalıyor, çünkü korkunç ve grafik. Bir daha asla izlemem. 2015'te Amerika versiyonunu yaptıklarını duydum, ancak sonunu da değiştirmişler. En önemli kısmı sonu..."

4. The Taking of Deborah Logan (2014)

"Alzheimer hastalığı hakkında bir öğrenci filmi olarak başlıyor,
    ancak bir anda farklı bir şeye dönüşü veriyor. Hafızanızı kaybetmenin ne kadar korkunç olabileceğini göstermekle kalmıyor, oyunculuk da müthiş.

5. Grave Encounters/Mezar Buluşmaları(2011)

"Kendine has bir korkunçluğu var ve amatör çekinmiş gibi aktarılan filmleri seviyorsanız tam size göre."[/CENTER]

6. You're Next/Katliam Gecesi (2011)

"Korkunç olmasının yanı sıra ana karakter tam bir belalı!
    Ayrıca sonu da harika. O kadar beklenmedikti ki iki defa izlemek zorunda kaldım."

7. [REC] (2007)

"Birkaç yıl önce bu filmi izledim ve hala karanlıktan rahatsız oluyorum."​

8. As Above, So Below (2014)

"O kadar güzel ki, konusu da bir o kadar iliginç. En azından ben öyle düşünüyorum. Dehşet derecede klostrofobik hissetmenize sebep olacak."​

9. The Banshee Chapter (2013)

"Bir çok korku filmi izledim ve korkmuyorum. Ancak bu film benim için dehşet vericiydi. Açıklanamayan paranormal yaratıklar var ve ekranda tam olarak gösterilmiyorlar. Bu da gerilim yaratıyor. Bizi giymek istiyorlar..."​

10. The Invitation/Davet (2015)

"Şuana kadar gördüğüm en iyi korku filmlerinden. Netflix'de bulabilirsiniz. İzlerken yanınıza birini alın."​

Umarım Beğenmişsinizdir. Teşekkürler, İyi Forumlar Dilerim :)

Bu Sayfayı Paylaş