SUBAYLIK VE ASTSUBAYLIK İSTEYENLER İÇİN MULAKAT ANIM VE BİLGİLER YENİ SINAV SISTEMI

'Muhabbet' forumunda emircand41 tarafından 4 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. emircand41

emircand41 Üye 2. Seviye

Merhaba arkadaşlar ben emir istanbul dogumluyum suan Jandarma Astsubay öğrencisiyim seneye okul bıtınce goreve baslıcam umarım ::=) her ne kadar sanal alemde takılıp bırbırımızı tanımasakta içinizin temiz kalpli oldugunu umuyorum vatan ve millet sevgisi olarakda tabi.Lafı uzatmadan konuya gireyim YGS SINAVINA GIRDIM 290 PUAN ALDIM HAM PUAN OLARAK HARP OKULU BARAJ PUANI 260 ASTSUBAYLIK ISE 180 DİR SUBAYLIK DENEDIM YEDEK LISTEDE ELENDIM KONTENJAN OLMADIGI ICIN BU SEFER YILMADIM ASTSUBAYLIGA BASVURDUM VE MULAKAT ICIN CAGRILDIM TEK BASIMA BURDAN ATLADIM ANKARAYA GITTIM VE MALTEPE HARP OKULUNU ARAMAYA BASLADIM BULDUKTAN SONRA ICERIYE GIRDIM İLK ASAMA EVRAK KONTROL ONLAR CEREZ GIBIDIR HERKEZ GECER 2. ASAMA SAGLIK HER YERINE BAKIYOLAR EFSANESI YOKTUR ARKADASLAR SADECE BAKSIR İLE KOMUTAN DOKTOR GOREBILIYOR VUCUDUNU VUCUTTA 10 CM YÜZDE 4 CM İZ OLMAYACAK OLURSA ELENIRSENIZ BELIRLI KAN ALIMLAR OLUYOR VS BOY KILO SONRA ISE SPOR 400 MT KOSU BARFIKS SINAV BEN 95 PUAN ALDIM VE GECTIM GENELDE GECIYORLAR EN ZORU EN BOKTAN KISMA GELDIK BUDA SOZLU SINAV KORIDERDO BEKLIYORUM NUMARAM YANDI VE ICERIYE GIRDIM ILK OLARAK BAS SELAMI VERDIM KARSIMDA U CEKLINDE BIR MASA VE 6 KISI 2 ALBAY 1 YARBAY 1 TEGMEN 2 DE SIVIL MEMUR EVRAKLARIMI VERDIKTEN SONRA NERDEN GELDIGIMI NEDEN BU MESLEGI DESTEK OLUYORLARMI BELIRLI TURKIYEDE TEROR ORGUTLERINI SORUYOLAR BU ARADA TEROR ORGUTLERINI SAYARKEN FETO DEMESSENIZ ELENIRSIZIZ ARKADASLAR SONRA BIR TANE CAM FANUS ICINDE TOPLAR VAR VE ICINDEN TOP SECIYOSUN ONLARIN ICINDE SORULAR VAR KENDI KADERINI BELIRLIYORSUN YANI BEN SECTIM VEICINDEN TURKIYEDE CEPHELER VARDI ONLARI SAYDIM VE BAS SELAMINI VERDIKTEN SONRA CIKISIMI YAPTIM HERKES 5 GIBI BAHCEDE UZANMIS SONUCLARINI BEKLIYOR ORDAN BIR TEGMEN GELDI ELINDE KAGIT OKUYOR UZULENDE AGLAYANDA VAR SEVINIP CIGLIK ATANDA HAYAT ISTE ONDAN GECTIKTEN SONRA EVINDEN HELALLIK ALIP INTIBAK EGITIME GIDIYOSUN ORTAMA UYUM SAGLAMAK YANI ORDAN GECINCEDE TOPLAYIP BAVULU OKULA GIDIYOSUN AYDA 1 KERE GOREBILYRM AILEMI IMKANI OLAN PARASI OLAN 4 5 KERE GOREBILIYOR BUDA BOYLE BİR ANIMDIR DETAYLI BILGI ICIN MESAJ ATABILIRSINIZ.
    HAYAT CALISANLAR İCİNDİR...

2. atmey

atmey Üye 2. Seviye

harp okullaın mülakat sistemi daha farklı

3. emircand41

emircand41 Üye 2. Seviye

Aynı kardesım onuda yazdım zaten prosedur aynı

4. atmey

atmey Üye 2. Seviye

ilk erak sonra boy kilo sonra psikomotor sonra spor
    diger gün mülakat geçersen saglık harp okullarının

5. emircand41

emircand41 Üye 2. Seviye

Kardesım ben kara denız ıcın konusuyorum sen hava harp okulları icin :)

6. atmey

atmey Üye 2. Seviye

kardeşim ben bu sene girdim hepsi bir arada girdik ayrım olmadı ankarada girdim mülakatlara

7. emircand41

emircand41 Üye 2. Seviye

kara harp okulunda psıkomotor testı ne arasın kardesım

8. atmey

atmey Üye 2. Seviye

kardeşim hepsini bir arada giriyorsun harp okulları adı altında ben sağlıktan kaldım bu sene bir daha deniyecem

Bu Sayfayı Paylaş