Link.tl Hilesi

'Pts/Ptc ve Anket Siteleri' forumunda oksitlenmis tarafından 4 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. oksitlenmis

oksitlenmis Üye 2. Seviye 3. Seviye

Selamın aleyküm öncelikle... Şimdi siteyi bilen bilir. Tıklama sorunu olanlar veyahut çevresi olmayanlar için veriyorum taktiği. Yeni bir link kısaltıyoruz. Ardından bu linki kopyalıyor ve link.tl hesabımızdan çıkış yapıyoruz. Şimdi, google üzerindeki sekmeleri kapatalım, herhangi bir tarayıcı açık olmasın. Windscribe isimli vpn uygulamasını açıyoruz. Ve sırayla, kafanız karışmasın diye, ilk bağlantı yeri olan ''Frankfurt-1'' bağlanıyoruz. Bağlantı sağlandıktan sonra yaklaşık 7-8 saniye ekranı filan yenileyin, boş boş durup bekleyin. Süre sonunda Chrome'dan yahut Opera'dan gizli bir sekme açın ve linkinizi yapıştırın. Ardından 6 saniyelik reklam dolma süresi sonunda iki defa ''Skip'' diyin. Böylece kısalttığınız ana linke ulaşacaksınız. İşlem sonunda önce sekmeyi, sonra da Windscribe'ı kapatın ve Chrome üzerinden yeni bir sekme açarak link.tl hesabınıza girin. Göreceksiniz ki paranız artmış olacak. Kolay gelsin...

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz...

2. gikaa123

gikaa123 Üye 2. Seviye

vpn ile linke tıklamak mı ? güldürdün dostum :) boşuna uğraşmayın arkadaşlar.

3. oksitlenmis

Dostum psiphon filan demiyorum, işe yaramıyor onlar. Nedense bu işe yarıyor bir de Operanın kendi vpnsi üzerinden yapılınca oluyor

4. gikaa123

gikaa123 Üye 2. Seviye

dostum bu sitelerle çok uğraştım zamanında butarz hileler ile felan.. Ödeme zamanı tek tek kontrol ediliyor herhangi bir hile varmı diye adamlar senin kopyala yapıştır ile mi girdin tek tek yazarak mı girdin , tıklayarakmı girdin vs hertürlü hareketini görebiliyorlar. Anlıcaan zaman kaybı oluyor ben önceden söyleyimde :)

5. oksitlenmis

17 tl çektim moruk :D

6. Mermus9178

Mermus9178 Üye 2. Seviye

bence şunu dene
    https://www.deepwebtr.online/konu/link-param-kazandırmaya-devam-ediyor.3524/

7. Mermus9178

Mermus9178 Üye 2. Seviye

8. Mermus9178

Mermus9178 Üye 2. Seviye

Bu Sayfayı Paylaş