En Güzel Para Kazanma Sitesi

'Reklam Firmaları' forumunda GölgeAdam tarafından 26 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. GölgeAdam

GölgeAdam Üye 2. Seviye

Bu zamana kadar internette para kazanma konusuna cok kafa yordum.kendiminde kullandığı ve size gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir site.hergün anket ve belirli görevler geliyor anket fiyatlarıda o kadar düşük değil ben 4 ankette yaklaşık 3 dolar kazandım ve anketlerde basit anketler whattsap facebook gibi konulardı işte.
    not olarak tarayıcınıza clixaddon eklentisini mutlaka ekleyin o eklentiyle anketleri ve görevleri anlık takip edebilirsiniz.ayrıca clixaddon tarayıcınızda calıştıkca ordanda bonus kazanabiliyorsunuz.
    Clixaddon

Şimdilik bu kadar gelişmeleri buradan hepinize duyururum.

Site Refarans Linkim: https://csl.ink/3HD4

asiret cocugu bunu beğendi.
  2. GölgeAdam

GölgeAdam Üye 2. Seviye

günceldir referansla kazanmak daha hızlı siteyi kullandıkca sevmeye başladım tavsiyemdir inceleyin :)

3. saimbayram

saimbayram Üye 2. Seviye

bana hep sana uygun anket bulunamadı diyor bi taktiği var mıdır

4. GölgeAdam

GölgeAdam Üye 2. Seviye

Kardeş taktik yok bende karşılaşıyorum bazen bilgilerini tam gir biraz da salla işte

5. saimbayram

saimbayram Üye 2. Seviye

öyle yapıyorum yinede oluyo arada peki benim hiç kartım falan yok ödemeyi aldın mı hiç sen

6. GölgeAdam

GölgeAdam Üye 2. Seviye

dostum bende ödeme almadım daha alırsam paylaşırım.ödeme konusunda sıkıntı çıkaracak bir site değil.kart yoksa ödeme imkanı çok onlardan birine çekersin paranı en uygunu skrill komisyonu düşük

Bu Sayfayı Paylaş