Eksik bölümler

'Şikayet Kuralları !' forumunda metin32 tarafından 14 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. metin32

metin32 Üye 2. Seviye

Ilk sikayet benden olsun :) Aslinda sikayet degil benim bir istegim olacak, forumda kesinlikle bence eksiklik var para kazan bölümünde. Para kazan islerinde en az 10 yilimi vermis biri olarak sitesi ve forumu olan biri olarak hemen eksikligi farkettim.:) Benim istegim kisaca para kazan bölümünü elden gecirmeniz cünki fazla secenek yok, gerekli bölümler yok, sadece ptc ve bitcoin ile olmaz, cok az bitcoinin bile bir sürü alt bölümleri var, örnegin bitcoin kazandiran ptc siteleri, faucet siteleri, musluk, madencilik vb siteler. Para kazan kategorisi büyük ve sizin forumunuza cok ziyaretci cekebilir benim konularin bile googlada gösterilmesi müsteri ceker.:)
    Revshare dedigimiz popüler kazanc yöntemlerinde yatirim siteleri bölümü olmasi gerekli, bu bölümde hem bitcoin yatirim siteleri hem normal yatirim siteleri olabilir, hyip olabilir.

Bu gün bir kac konu yükledim ve ardindan bir kac saat sonra konularin bazilari tasinmis örnegin azgard konusu para kazanma oyunlarindan ve site tanitimi bölümüne tasiniyor, site tanitimiyla alakasi yok para kazanma bölümüne ait olan bir konu. Para kazanma bölümünde oyun bölümü olsaydi oraya ait olurdu ama malesf yok.! O zaman hic olmazsa konuyu baska yere tasimayinn , tasidiginiz yerin para kazanma ile hic alakasi olmayan bir bölüm.! Evet haklisiniz buda bir site tanitimi ama malesef bu kategoriye ait omayan bir site tanitimi oluyor.:) Ben eksiklikleri dile getirdim, gerisi yöneticilere kalmis, hosca kalin bolca kazanin..

2. CebeciCellatı

CebeciCellatı Web Master Üye CANG Team Onaylı Satıcı

Dostum admini ve modertörleri etiketlersen daha yardımcı olurlar @Sokrates @crewsing

3. Sokrates

Sokrates Admin

İlgin için teşekkür ederiz. Söylediklerini tartıp değerlendirip mağkul gördüğümüz kısımları uygulayabiliriz. İyi forumlar dilerim.

4. metin32

metin32 Üye 2. Seviye

Bu Sayfayı Paylaş