Boz kurtların İşareti!!!!

'Türklük ve Türk Tarihi' forumunda s4h1n077 tarafından 17 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. s4h1n077

s4h1n077 Üye 2. Seviye

Sayın BAŞBUĞUM ALPARSLAN TÜRKEŞ:
    Serçe parmak Türk’tür, şu işaret parmağı da İslam’dır. Şu Bozkurt işareti yaptığımız işaretin arada kalan boşluk ise cihandır(dünyadır). Son olarak kalan 3 parmağın birleştiği nokta ise mühürdür. Yani işaret ederek gösterir isek, şu çıkar: Türk İslam Mührünü Dünyaya vuracağız..

Diyerek işaretimize ikinci bir mâna yüklemiştir.
    O mühür eninde sonunda vurulacak !

İşaretimizin bizlere geldiği tarih 1991 tarihidir. BAŞBUĞUMUZ bakü de mitinge katıldığında 1 milyona yakın insan bu şanlı işaret ile selam durmuştu. O tarihten sonra TÜRKİYEMİZDE DE görülmeye başlandı..
    Asil işaretimizin simgesel mânası KURTTUR !

Dünya tarihinde ilk olarak kullanılan ırkını ve mensup olduğun devleti sembol eden, değişmeyen semboldür.

Bazıları bu sembole it diyormuş....
    Daha KURT ile iti karıştıran soysuzlar ne bilir ulan ASİLLİĞİ !
    Karşınızda birisi bu sözleri söylüyorda, siz yerinizde durup dinliyor iseniz.... yazıklar olsun.. sizide onlara katıp halledecek nice BOZ KURT VARDIR !
    Neyse....
    Her sürünün bilgeside vardır öğüt verir...
    Savaşçısıda vardır can verir...

Bu işaret DAVASI hak yolu olan, sevdiceği VATAN olan, can verdiği BAYRAK olan...
    BOZ KIRIN KİN DOLU ÇOCUKLARININDIR !!

Unutmayın ki,
    TÜRK YARATILDII !!
    dünyaya nizam versin diye...

Bu sembol TÜRK tarihinin ilk ve tek sembolüdür. Başka araplardan uydurma semboller TÜRKLÜKLE asimile edilemez !!

Bizler BOZ KURDUZ !
    Bir kurt kendini nezaret altında hissettiği vakit, boynunu pençeleriyle parçalayarak can verir..

Bir BOZ KURT yasadığı bir olaydan duyduğu intikamı ölümünde ruhunu verene dek unutmaz !

Yok ben bu ırkta yaratılmayı seçmedim... ben böyle olmak istemedim...

Geçin bunları !!
    TÜRK YARATILAN BIZLERIZ !
    MADEM TURK YARATILDIK ! NİZAMİ GETİRECEK, KAN KUSTURACAĞIZ !

Selametle...

Bu Sayfayı Paylaş