1. Tüm üyelerin dikkatine ! Yeni yönetim ile birlikte Forum içerisinde Reklamlı ve Spam link çevirimi kullanmak YASAKLANMIŞTIR ! Eski linkler sırası ile güncellenmektedir. Kurallara uymayan üyelerimiz forumdan uyarılmaksızın uzaklaştırılacaktır. Ayrıca aylar önce paylaşılan içeriği link yok diye yorum yazıp eski içerikleri hortlatmayın. İlkinde uyarılırsınız ikincisinde forumdan uzaklaştırılırsınız. -Root & Sokrates
    Duyuruyu Kapat

Arkadaşlar bir kitap varda yardımcı olabilicek arkadaş varsa acil!!!!

'Definecilik ve Tarihi Eserler' forumunda askerlord21 tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. askerlord21

askerlord21 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar tarhihi bir kitap var el yazısı ama ne yazısı ne kitabı olduğunu bilmiyorum yardımcı işten anlayan varsa yardımcı olabilir mi...
    İçinde iki adet el yapımı resim var birisi akrep diğeri şamdan üzerinde yıldız var yıldızın içinde de göz gibi birşey var...

2. bilali

bilali Üye 2. Seviye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    davut yıldızı felanmı ciltini ve içindeki metinden resim atarsan araştırabilirim

3. askerlord21

askerlord21 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Screenshot_2017-12-27-20-42-00.png

kardeşim kitap içindeki resim bu akrep gibi ve birde bacak üstünde değişik birşey var...

4. bilali

bilali Üye 2. Seviye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    7 kollu şamdan musanın sinan dağ da gördüğü Yanan Çalı simgeliyor. altındaki davut yıldızı.
    ikiside yahudi dinin sembollerinden altaki yazıda ibrahince olsa gerek ve sanırım ters tutuyorsun. intarnetten bakıp türkçeye çevirmeye çalış başka sayfaları varmı nerden buldun ve beni gelişmelerden haberdar et

dini bi el yazmadır büyük ihtimale

5. askerlord21

askerlord21 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

kardeşim eyvallah resim ters aynen bende ibranice olduğunu düşünüyodum internetten harflere bakıyim bi yardımın için sağol bişey bulursam haber veririm :D

6. IamweLLzman

IamweLLzman Site Yetkilisi Genel Şef

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Bu tür kitaplarda eğer yanlış bilgim yoksa eğer Tılsımda olabiliyor yazılanları çevirip okuma amacı girdiğinde farklı bir ritüeller gerçekleşme olabilir. Duyumlarıma göre yanlış bilgi ise af ola.

7. bilali

bilali Üye 2. Seviye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    nasıl yani okuyunca ritiüele yardımcımı oluyorsun inanmıyorum zaten büyü tılsım işine

8. IamweLLzman

IamweLLzman Site Yetkilisi Genel Şef

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Dediğim gibi kardeşim bazen bu şekilde olan eski kitaplar, bu tarzda ama pek konu hakkında hakimiyetim yok duyumlarıma göre hareket ettim ben, böyle şeyleri okuyunca tılsımlar ortaya çıkıyor, ama farkında olmuyorsun belli bir aşamadan sonra etki perdeleri açılıyor diye bilgim var !!

9. Hacker000

Hacker000 CHE GUEVARA Üye 2. Seviye 3. Seviye

Alınan Beğeniler:
    67
    Ödül Puanları:
    28

Bunun bana bilgi verseniz ve bide ozelden baska bise dicem

10. cesycex

cesycex Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    detaylı foto atarsan tarihi yada antika değeri var mı arastırabilirim. arkeologum.

Bu Sayfayı Paylaş

En üst