İNSTAGRAM FACEBOOK DİKKAT !

'Firma & Mağaza Şikayet' forumunda M0DERATÖR tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. M0DERATÖR

M0DERATÖR Üye

selamın aleyküm.

deepwebtr okurları hepinize iyi forumlar.

şimdi kendi yaşadıgım bir olayı size anlatıcam ona göre adımlarınızı atın. bir kaç gün önce instagramdan benim_papucum sayfasından aldıgım ayakkabılar 2 side süper star aslında kampanya vardı 2 çift alana bir süreligine 3. sü bedava diye neyse sayfasında numarası vardı begendigim ayakkabıları sipariş vereyim dedim (begendiklerim biri siyah digeri kırmızı 3. sünüde onlar belirliyor zaten) neyse aldım numarasını kayıt ettim felan wp den yazıyorum müşteriyiz ya bi ilgi bi ilgi yok böyle birşey neyse öyle böyle siparişi verdik ertesi gün kargoya verildi diger günde elime ulaştı paket aldım gectim eve içinden 2 cift cıktı ayakkabılar okadar kötü plastik kokuyorki kusarsınız neyse bi baktım bagcıklar yok onu gectim sectigim modeldeki ayakkabıları koymamış adamlar. yani bu yaptıkları yetmiyormuş gibi wp den durumu bildireyim dedim daha olayı anlatmadan adam engelledi aramkta aranmıyor yani ekmek parası diye milletin hakkına girmeyin adileşmeyin. polise versen diyecek olanlar zaten aldıgımız ayakkabılar çakma bide onla uğraşamam yani arkadaşlar siz siz olun adidas nike vb bilindik markaların internet sitesinden alış veriş yapın sagdan soldan gercek diye sitelere koyulan ayakkabıları almayın hele insta vb gibi yerlerden hiç almayın.

2. mrmuho

mrmuho Üye 2. Seviye

https://www.nike.com/tr/tr_tr/
    bu siteye tam forum doldurarak tam ayakkabılara istediginiz dilediginde 3-5 günde orjlı ayakkabı geliyor kalitelidir 9 yıllıktır Nike Nikeee ;)

Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş